Choose language:        

Aktualności   |   O firmie   |   Galeria   |   Kontakt i lokalizacja  |   Najczęściej zadawane pytania  |   Kolory blach

 

Producent garaży blaszanych i kojcy dla psów
Wyszukaj produkt:

TRANSTAL lider wśród producentów garaży blaszanych, kojcy dla psów oraz konstrukcji stalowych.

Transtal jest producentem konstrukcji stalowych. Głównymi produktami wytwarzanymi przez firmę są garaże blaszane i kojce dla psów. Mogą Państwo sami wybrać jego wielkość, kolor blachy oraz typ dachu i drzwi. W naszej ofercie znajdują się blaszaki standardowe, kolorowe i ocieplane. Specjalizujemy się również w produkcji garaży i kojców na indywidualne zamówienie. Wykonujemy także dodatkowe prace, takie jak wyposażenie garażu w kolejne drzwi, czy okno, zabudowę ścian w kojcach. Nasze garaże blaszane cieszą się dużą popularnością dzięki swej solidnej konstrukcji i jakości materiałów. Każdy garaż blaszany to gwarancja satysfakcji Jesteśmy przekonani, że wspólnie potrafimy stworzyć odpowiedni projekt i doprowadzić go do końca.

W asortymencie znajdują się również m.in. wiaty garażowe, stalowe hale, ocieplane pawilony, kojce dla psów, kraty pomostowe, czy portiernie. Mają one szerokie zastosowanie, np. jako pawilon biurowy, pomieszczenie magazynowe, altanka na działce, blaszak czy klatka dla psa. Wykonujemy również konstrukcje stalowe o niestandardowych formach i gabarytach.  

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, w której prezentujemy garaże blaszaki (garaże blaszane). Cena każdego z nich jest optymalizowana pod kątem klientów.

Naszym partnerem w produkcji jest firma Pol-bram która dostarcza klientom bramy zamówione w naszym sklepie. Bramy produkowane są tylko i wyłącznie na zamówienie klienta. Wymiar oraz kolor blachy podaje klient lub wybiera gotową konfigurację z naszego sklepu.

 

 
 

   Zamów BEZPŁATNĄ rozmowe z doradcą

 

  naszeREALIZACJE

 

printFrom: http://www.transtal.com/o-firmie.html
Accessibility statementStrona domowaMapa stronySzukajContactUp